| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți despre extratereștrii antici Anunnaki? Credeți că există așa cum au afirmat și dezvaluit Erich von Daniken, Zecharia Sitchin dar și documentarul Ancient Aliens de pe History?

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Sunt familiar cu documentarul/documentarele respective, dar memoria ma cam tradeaza din moment ce obisnuiam sa ma uit la asta acum cativa ani.
Dar de civilizatia Anunnaki nu am auzit, sau pur si simplu am uitat. Cum spuneam, ma uitasem la acel documentar acum cativa ani.