| Alex11231946 a întrebat:

Ce parere aveti de legea compesantiei, credeti in ea?

Răspuns Câştigător
| slayer09 a răspuns:

Legea compensatiei? Daca te gandesti la legea cum ca ceea ce faci aia vei primi, e adevarata. Ceea ce oferi in viata aia vei primi. Si ceea ce vezi in viata aia vei vedea, si ceea ce crezi in viata aia ti se va adeveri. Viata este asa cum ti-o faci tu, cum o percepi tu. O vezi rea, va fi rea, o vezi buna, va fi buna. Faci rau, vei primi rau, dai iubire, lumea iti va arata iubirea. Si asta e testata de mine. Ia sa incerci sa fii deschis cu lumea sa vezi cum si ea va fi deschisa cu tine, trebuie sa inveti in viata sa iti canalizezi gandurile pe fapte bune, ganduri bune si iubire si totul va fi frumos pentru tine.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca orice teorie care rezolvă toate problemele vieții cu trei propoziții, atâta valorează, nota 3.

| Panamax a răspuns:

Este ca orice alta lege, nu influentezi cu nimic daca crezi sau nu.
Daca cineva nu crede in legea gravitatiei, oare incepe sa pluteasca in aer?

Răspuns utilizator avertizat