| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de versuri?
https://youtu.be/FCDOaCc3MBU
Eu zic că sunt super adevărate și chiar sfârșitul lumii e aproape.

2 răspunsuri:
| Algo098 a răspuns:

Daca era o credinta in ceva adevarat, mai intelegeam, dar asa cu multa fantezie batem pasul pe loc.

| GicaGigekGica a răspuns:

Pai semnele venirii sfarsitului lumii sunt scrise in Biblie si se implinesc.
Oamenii vor bea, vor manca, se vor insura si vor construii din ce ince mai mult (acum 30 de ani nici vorba de asta)
Vor fi razboaie si vesti de razboaie ( auzim de vesti de razboaie)
Boli din ce in ce mai multe (cancer, corona virus etc)
Vor fi invazii de lacuste (in estul asiei sunt invazii de lacuste)
Vor fi foarte multe cutremure, inundatii, secete, eruptii vulcanice, incendii, tornade (vedem in fiecare an din ce in ce mai multe fenomene naturale de genul)