| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre asa zise pagini atee romanesti unde se posteaza imagini vulgare cu personaje din biblie? Sau subiecte politice?
Nici macar definitia ateismului nu este prezentata, nici macar vreun argument si pur simplu bataie de joc, ne reprezinta pe noi ateii acesti clovni?

4 răspunsuri:
| Octavian199 a răspuns:

Ca de exemplu?

| Theo94 a răspuns:

Sunt abonat la cateva, dar rar dau like, m-am abonat mai demult, am crezut ca o sa posteze diferite chestii stiintifice, cred ca in curand o sa ma dezabonez.

Nu cred ca reprezinta pe nimeni.

| AlexSalling a răspuns:

Sunt membru mai pe toate grupurile de Atei de pe FB, toate pline de meme-uri religioase. Imi plac, si eu detin cateva pagini pe cont propriu.

| Octavian199 a răspuns (pentru AlexSalling):

Urasc meme-urile.Cu astea ne da platistii la pate rolling on the floor