| Theo94 a întrebat:

Ce parere aveti despre "Atahualping Challenge"?
Oamenii tin biblia putin la ureche apoi o arunca pe spate.

"What is the Atahualping Challenge?"

https://www.youtube.com/watch?v=Tv4znTkcpdA

Se intampla in America de Sud, ei imita un gest ce s-ar fi intamplat in sec. xvi, cu imapratul Atahualpa, ultimul imparat al imperiului incas, el ar fi facut asa ceva.

7 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Mi se pare destul de ciudată chestie.

| Mircea08 a răspuns:

Copilarii...

| AG777 a răspuns:

Fara sens

| Celcestietot a răspuns:

Numai un om bolnav cu capul și un ateu ar putea face așa ceva.

| danut a răspuns:

Se vede ca inca NU s-a descoperit TRATAMENTUL necesar pentru cei ce aplica: "Atahualping Challenge".

| RAY a răspuns:

Macar aia tin biblia la ureche, creștini cu numele nici nu pun mana pe ea, care se dau mari crestini, mari sfinti ai poporului roman, sectancti iti bat joc de ea mereu

| RAY a răspuns:

Danut crestine scrie acolo ca voi crestini ati omorat milioane de persoane nevinovate de acolo, dar voi sunteti sfinti