| GalinaBlanca a întrebat:

Ce parere aveti despre fostul actor porno Dudu Steel? care a renuntat la industria porno si s-a facut preot. http://www.vedetetv.ro/barfe/dudu-steel-a-devenit-preot. html

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Inferno a răspuns:

Si mai spuneti ca preotii sunt sfinti.

| Holocaust a răspuns:

Presupun că avea nevoie de un mod mai uşor de a convinge măicuţele virgine să-l ajute la fostul loc de muncă, part-time gen.I mean, why not?

| doctorandus a răspuns:

A trecut de la un viciu la altul. Dependentul de sex vrea mai mult sex, preotul vrea mai multa religie.

| Adry05 a răspuns:

BRavo lui, s-a revansat in fata Domnului pentru cariera precedenta. Il admir pentru astahee hee.

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns (pentru GalinaBlanca):

Din ce-am citti pe acel site, ii ajuta pe oameni si-si face chiar bine meseria. Nu conteaza ce freza are atata timp cat ii ajuta pa oamenii aia. PArerea mea!

| RAY a răspuns:

Fiecare e liber sa faca ce vrea, asta nu inseamna ca era pacatos ca juca in filme inseamna ca totii actorii sunt pacatosii

| Inferno a răspuns (pentru RAY):

Actor este un termen prea frumos si dupa mine eronat.
Nu mi se pare corect sa numim un actor un om care nu are nici o legatura cu actoria.

| RAY a răspuns (pentru Inferno):

Vrei filme unde sunt scene de sex?

| RAY a răspuns (pentru Inferno):

In categoria acea poate juca bine, dar de ce sal consideram pacatos, ce rau facea?

| Inferno a răspuns (pentru RAY):

O scena de sex nu este echivalentul unei scene adevarate de sex.
Aia doar se prefac in film si adesea acele scene au un rol important in film.

| RAY a răspuns (pentru Inferno):

Cumva trebuie sasi castige painea, dupa mine o fac in mod cinstit

| RAY a răspuns (pentru Inferno):

Nota: Toate articolele din rubrica barfe sunt fictive, dorindu-se a fi niste parodii la modul de a face presa in zilele noastre de catre unele tabloide si site-uri asa-zis "mondene". Aceasta rubrica este conceputa ca un pamflet si trebuie tratata ca atare, persoanele sau faptele prezentate neavand legatura cu realitatea

| RAY a răspuns:

Ma nu-i adevarat,(Nota: Toate articolele din rubrica barfe sunt fictive, dorindu-se a fi niste parodii la modul de a face presa in zilele noastre de catre unele tabloide si site-uri asa-zis "mondene". Aceasta rubrica este conceputa ca un pamflet si trebuie tratata ca atare, persoanele sau faptele prezentate neavand legatura cu realitatea )

| WhatheWow a răspuns:

Ar fi fost mai indicat sa-ti postezi intrebarea la categoria Cariera!

| Blackhoneybun a răspuns:

Of, in primul rand nu mai credeti toate prostiile pe care le cititi. Facultatea Crestina Dimitrie PEDOFIL? Cititi oamenilor cu atentie laughing nu exista o asemenea facultate. Apropo, am fost cu dudu in liceu in aceiasi clasa, era de treaba tipul tongue