| EpicKid a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=h6tnIzS0kjk

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce găsești de râs?

EpicKid, nu le mai da d-astea grele, profunde și complexe, că transpiră și tot comentarii (de la) unul mai prost ca altul o să primești.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cristinacrissss a răspuns:

Unu care are viata de *** si da vina pe Dumnezeu. Dar mi-a placut asta: "suntem deja prea multi" - aici are dreptete. Ne-am inmultit ca iepuriilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia,e ceva de capul ei. poezia recitata e de rahat.doar nu vrei sa spui ca aia e MUZICA?

| EpicKid explică:

Alte pareri?happy

| norbyy a răspuns:

Melodia e o prostie cu versuri de rahat si o canta un bolnav. Tipi ce o canta sunt nebuni delegati.