| Mihail3333 a întrebat:

Ce parere aveti despre Pr Constantin Necula?

Răspuns Câştigător
| CinevaAnonimă a răspuns:

Are simtul umorului. Nu am de ce sa il judec. Ce, daca e preot nu are dreptul sa glumeasca? Daca am fi mai atenti la predicile lui, am intelege ca de fapt intentiile dumnealui nu sunt rele si ceea ce explica este spus spre bine.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ma intreb daca mai e ecumenist.

| xerxes1 a răspuns:

Un preot ceva mai destupat la cap decat restul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o parere buna despre acest preot si profesor erudit. Impresionanta marturisirea sa ortodoxa catre sectantii penticostali. Cine a avut urechi sa auda, a auzit.

https://www.youtube.com/watch?v=rtfTONbSZkk

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Are har, ştie să vorbească pe limba tinerilor şi spune ce are de spus fara ocolisuri.
Pe scurt, Biserica are nevoie de mai mulți ca părintele Constantin Necula.