| Stell99 a întrebat:

Ce parere aveti dupa ce ati citit acest mesaj?

https://www.google.ro/......https?/url

7 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Stiam de ei.
Din pacate nu au voie sa intervina.

| Nitroblast a răspuns:

Alaje asta pare ca era pe ceva ciupercute sau LSD cand o scris mesajul... probabil tot ei ne-au adus astea pe Terra laughing)

Serios vorbind acum, nu arata deloc "legit" mesajul. Cum sa spun, are o alura din aia de pamantean, am vazut si eu ca ar fi fost tradusa dar si asa, nu arata a mesaj extraterestru. Mai degraba aduce a tampenii "New Age" scrise de unu care vroia sa isi strecoare teoria sa "cea mai probabila" printre miile de astfel de teorii de genul.

| Stell99 explică (pentru Nitroblast):

Ramai cu prostiile tale.

| TrăieşteClipa a răspuns (pentru Nitroblast):

Dar sa crezi ca magarita lui Balaam a vorbit este ok?
rolling on the floor

"Domnul a deschis gura măgăriţei, şi ea a zis lui Balaam: ‹Ce ţi-am făcut, de m-ai bătut de trei ori? › Balaam a răspuns măgăriţei: ‹Pentru că ţi-ai bătut joc de mine; dacă aş avea o sabie în mână, te-aş ucide pe loc›. Măgăriţa a zis lui Balaam: ‹Nu sunt eu oare măgăriţa ta pe care ai călărit în tot timpul, până în ziua de azi? Am eu oare obicei să îţi fac aşa?› Şi el a răspuns: ‹Nu.›" (Numeri 4:22, 28-30).