| milan9 a răspuns:

Are rolul său în susţinerea naţionalismului în această ţară, şi atunci când vine vorba de asta, nu mai contează culoarea politică. Primează idealul comun...

| LegionarulRoman explică (pentru milan9):

Era un patriot, insa ca valore politica, sau ca, caracter parerea mea este ca nu excela deloc. Chiar el recunostea (ma refer ca caracter) ca era cam afemeiat, o trasatura care i face pe oameni slabi.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E adevarat!

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Parerea mea e ca vrei sa ne stii parerea.No offensewinking.

| LegionarulRoman explică (pentru wtxwhdxifdjebdd):

Pai,si? vreau sa va stiu opinia.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Nu-i nimic.Din contra.E chiar foarte bine, in opinia mea.Impartasim pareri.

| LegionarulRoman explică (pentru wtxwhdxifdjebdd):

Am inteles happy.Si totusi, care e opinia ta cu privire la articol?

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Multi dintre noi au fost foarte creduli.Prostie pura! Lingaul lui Ceausescu a fost tratat ca un erou national laughing). Care ne-a creeat numai probleme si limitari de drepturi.Chiar ca-i un lucru halucinant.Mai de C**** e ca si-a turnat colegii de la securitate si ca mai avea putin si o rontaia ca sa-si primeasca privilegiile pe care nu le merita.

| LegionarulRoman explică (pentru wtxwhdxifdjebdd):

Cam asa, insa nu neg faptul ca a fost un regizor mare, si un actor foarte bun.Chiar acum urmaresc filmul Mihai viteazul. Exceptional film.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Vizionare placutawinking!