| RAY a întrebat:

Ce parere aveti?

http://www.youtube.com/watch?v=-WgOSx-mWQc

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kabuto79 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=W46yYYZpofE
Ce parere aveti:D? 3:28
( cei sub 18 nu recomand )
:)))))) TROLLL FACEEEE

| RAY explică (pentru ßirGagaWelch):

Poate uni nu stiu, ce ai inteles tu din acel video ca este ateismul?

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cineva in comentarii spune: Un video idiot! Sunt de acord cu el laughing
Nu stiu cum faci, dar le gasesti!
Tipul a luat cateva definitii de pe wikipedia si le-a expus intr-un video tembel. De-aia e internetul plin de inutilitati.
Ateism pozitiv, ateism negativ...cred ca, nu cred ca...aiureli!
"Ateismul este lipsa de crezare în existența oricărei divinități"- scurt pe 2.

| OOOLEOOO a răspuns:

Imi place idea panteismului!

| traiescdeciexist a răspuns:

Frumos si corect happy

| RAY explică (pentru OOOLEOOO):

Si mie, de fapt am citit si o carte dumnezeu o amagire, in carte se spunea ca panteismul e o metafora

| RAY explică (pentru мιнαɛℓα36):

Nu chiar aiureli mie unu mi-a placut mult explicatile foarte bune despre ateism, sunt multi care nu stiu ce este ateismul, mai ales ca exista mai multe forme de ateism pozitiv /negativ

| RAY explică (pentru traiescdeciexist):

Ai vazut care e diferenta intre ateismul pozitiv si cel negativ sau agnosticism

| HueyFreeman a răspuns (pentru Kabuto79):

In Iulie cica au concert in Bucuresti.

| Kabuto79 a răspuns (pentru HueyFreeman):

Stiu big grinbig grin

| Kabuto79 a răspuns:

Apropo legat de videoclip este frumos... imi place. Tipul ala numa videoclipuri bune are