| RAY a întrebat:

Ce parere aveti?

https://sites.google.com/......d-ateismul

12 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu am putut accesa nimic!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

E doar o tampenie si parerea personala a unui idiot, postata pe softpedia! happy

| RAY explică (pentru мιнαɛℓα36):

Tu macar ai citit?

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru RAY):

Cele 10 prejudecăţi privind ateismul, erau 34 si nu sunt de acord cu multe chestii spuse acolo. Nu voi dezbate cu tine acum...Repet e o parere personala a unui individ oarecare!

| RAY explică (pentru мιнαɛℓα36):

Ma tu esti atee? cum nu esti de acord?

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru RAY):

Raymusic, mie nu imi place cum a expus tipul problema si nici explicatiile pe care le-a dat ( mare parte din ele), multe fiind puerile si de clasa a 2-a! Daca sunt ateu, nu inseamna ca sunt de acord cu toate parerile si scrierile ateilor de pe net! Punct!

| RAY explică (pentru мιнαɛℓα36):

Bine miha

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru RAY):

Blog - acelasi autor:
http://lazypawn.com/
Iti place?

| RAY explică (pentru мιнαɛℓα36):

E amuzant

| Thunderstruck a răspuns:

Frumos site-ul, am citit tot, sper sa o faca si unii crestini pentru a se lamuri cum sta treaba cu ateismul.

| RAY explică (pentru Thunderstruck):

Adaugal si tu la profil daca doresti, argumentele sunt nr 1