| troleibuz a întrebat:

Ce procent din crestini credeti ca sunt cu adevarat credinciosi?

14 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Dumnezeu singur ține evidența obiectivă.

| RAY a răspuns:

0%,romani sunt cei mai pacatosi din ue

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stie nimeni asta in procente.
Dar pentru ca ai zis "credeti", as zice 50% happy. Desi nu ma indoiesc de credinta nimanui, fiecare cu ale lui.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nuj, probabil 1% sau ceva de genul

| Ineys a răspuns:

Extrem de mic procentul. 10% pe acolo.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Numai Dumnezeu cunoaște adevărul.

| Meme10Memu a răspuns:

Ce procent din atei sunt cu adevarat atei?

| aumih16 a răspuns:

Fiecare are dreptul sa faca parte din ce religie vrea el! nu e nimeni obligat!

| CostinAlamariu a răspuns (pentru aumih16):

Esti total pe langa cu întrebarea

| RKBlue a răspuns:

Sa speram ca unul cat mai mic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai aceia care nu fac paradă de credință și bunătate dar le au cu desăvârșire.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista multi fraieri care au "incredere/credinta" in multe tampenii cum e crestinismul.
Iar cei care se considera crestini, nici macar n-au habar ce, lor le place povestea cu "iisus rasfatatu, ful lui suprem", orice om vrea sa fie un asemenea "iisus" accepta existenta lui.

| AnaBejenaru a răspuns:

Din punctul meu de vedere, toți suntem undeva între bine și rău, nu cred că există oameni fără de păcat.
Desigur, sunt oameni care se consideră mai creștini și mai buni decât oricine altcineva, dar ăsta este un semn de infatuare.

| Colr3x a răspuns:

Tu cât la sută ești cu adevărat credincios? După ce vei descoperi asta nu vei mai pune asemenea întrebări.