| OctavianDanielMaria a întrebat:

Ce rol au nasii la botez?

8 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Că și orezul, de umplutura

| vasile2222 a răspuns:

Niciunul. La fel ca botezul in sine.

| OmulCuÎntrebăriInteresante a răspuns:

Mărturisesc ei credința în Domnul Dumnezeu, cel Adevărat și Atotștiutor și Atotțiitor, Unul singur, în locul copilului, care e prea mic pentru a putea poseda darul limbilor.

| CIaudiu a răspuns (pentru OmulCuÎntrebăriInteresante):

Acum e Domnul Dumnezeul, nu mai e Iehova Dumnezeu? Gata, te-a dat secta afara?

Răspuns utilizator avertizat
| CIaudiu a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Lasa-l ca asta e Meme10Memu cu alt cont. Nu se mai satura sa faca propaganda. Deja si-a luat suspendare. Fii atent ce spune omul:

acum 10 ore | OmulCuÎntrebăriInteresante a răspuns:
Era mai bine dacă câștiga Mein Führer. Nu mai trăiau toți evreii ăștia care azi sunt în Illuminati și controlează lumea.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru CIaudiu):

Nu poate fii Meme! Meme e din Martorii lui Iehova, sectă discriminată de regimul nazist.

| CIaudiu a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

100% este meme, sunt de mai bine de un an pe site si am fost destul de activ. L-am analizat foarte mult pe acest sectant si ii cunosc stilul de comunicare. N-am niciun dubiu ca el este.