| Petrica9 a întrebat:

Ce rugăciuni,acatiste,tropare,ati citit si a-ti simtit ajutorul lui Dumnezeu in situatii de criza, limita?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rugăciune către Dumnezeu cât și citirea din Sfânta Scriptură.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexSalling a răspuns:

Dumnezeu exista, biserica este un fals.

| Făgăraş a răspuns:

Domnule Petrica vă spun sincer că Dumnezeu caută la inima omului şi îţi răspunde prin oameni, întâmplări etc. Mie mi-a vorbit prin oameni, prin suferinţe, prin strigătele mele. Când eşti necăjit, spune din toată inima: Doamne ajută-mă, ca şi Sfântul Petru şi Dumnezeu te va scoate la liman: Crede numai şi se va mântui, după cum spune Hristos happy Hristos a înviat!

| xerxes1 a răspuns (pentru Făgăraş):

Dumnezeu mi-a zis sa-ti transmit ca te inchini la cai verzi pe pereti si ca nu-l cunosti deloc.

| Făgăraş a răspuns (pentru xerxes1):

Si cum ti-a transmis? prin Antena 3? ai vreo revelatie?

| xerxes1 a răspuns (pentru Făgăraş):

Ai zis ca lucreaza prin oameni, acum o dai la intors?
Avem canalele noastre de comunicare.Mai mult nu trebuie sa stii.
Oricum nu intelegi.Ai mintea programata cu date false si inutile.
Stie ca iti pica fisa mai greu.