| Octavian199 a întrebat:

Ce se intampla daca muncesc in ziua de sfanta Parascheva?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu esti dat afara de la munca avand in vedere ca e zi de lucru azi

| sierra1 a răspuns:

Produci plusvaloare și patronul sau statul îți va fi recunoscător

| Octavian199 explică (pentru sierra1):

Fara ars in iad? Nu ma bag daca nu e cu arderea in iad rolling on the floor

| mentholinks a răspuns:

Crezi ca se intampla ceva deosebit? Doar pentru tine muncesti, pentru familia ta, pentru viitorul tau. Crezi ca se supara sfanta Parascheva daca muncesti tu de ziua ei?

| Octavian199 explică (pentru mentholinks):

Se supara doamne, doamne rolling on the floorCe se supara pe cei de la Facebook, vami, etc, pentru ca aia sunt foarte pacatosi, muncesc in fiecare zi rolling on the floor

| mentholinks a răspuns (pentru Octavian199):

Aha ok. Nu stiam. Atunci vezi tu cum te descurci.