| stefana1 a întrebat:

Ce se intampla daca te impartasesti fara sa te spovedesti(nestiind ca trebuie sa te spovedesti inainte)?

Răspuns Câştigător
| alex945 a răspuns:

Toata lumea ati gresit ce spuneti daca te-ai impartasit inainte sa te spovedesti e pacat fiindca trebuie sa te impartasesti de 2 ori prima a fost gresita si a doua pentru ca te-ai spovedit si n-ai cum de 2 ori in aceeasi zii sa te impartasesti! funda pliz

4 răspunsuri:
| Darcos a răspuns:

In lumea noastra:Nimic
In lumea cealalta:Nimic
Adica:Te-ai impartasit degeaba...

| Mn0 a răspuns:

Nimic

| UnderLife a răspuns:

E ca si cum ai conduce o masina fara carnet, ca sa te impartasesti trebuie sa ai sufletul curat

| CredintaInDumnezeu a răspuns:

Nu iti mai asculta Bunul Dumnezeu Rugaciunea!
Este scris
1Tim 3, 13
Pentru că cei care slujesc bine dobândesc un loc de cinste şi mult curaj în credinţa care esteîn Cristos Isus.