| anonim_4396 a întrebat:

Ce si cat de mult ai baut in cinstea sarbatoarei pascale?

10 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Pastele nu se sarbatoreste cu bautura. pastele inseamna rugaciune, multumire lui Dumnezeu si bucurie pentru mantuire.
daca e sa iti raspund: cam 2 pahare de apa plata borsec

| cristi202 a răspuns:

Nu stiu daca in cinstea sarbatorii pascale, insa acum am baut mai mult ca de obicei - o sticla de 2, 5 de Fanta de struguri, tot asa una de Sprite, si o cana cu laptehappy.

| harciog a răspuns:

Nimic, nimic, pina acum dar nu mai sint asa sigur. Da si tu pe TPU mai tirziu sa vezi, daca raspunsurile nu mai au nici o logica inteleasa decit de mine e clara.

| kamykaze88 a răspuns:

Ieri pana la 5 am azi pana la 6 am

| ateuNEGATIV a răspuns:

Nimic vreau sa intru in rai treaz

| ZK a răspuns:

Eu nu prea beau alcool, dar, am băut foarte multă Coca-Cola.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Am baut un pahar de suc de fructe, thinking

| JohnTheLittle a răspuns:

Tequila&Bere.

Răspuns utilizator avertizat
| thecakeisalie a răspuns:

Toata butelia cu gaz.