| anonim_4396 a întrebat:

Ce simtii cand iti dezvolti Chakrele simtii ceva de rau sau e de bine ca nu imi dau seama ca eu le-am activate da nu am simtit nimica de ce ca de mic le am activate da nu am simtit nimica si nu am stat in picioare va rog frumos funda sa imi ziceti si mie happy

2 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Nu mai urmări Naruto, îţi face rău.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi s-au dezvoltat mai mult la burta.eram sageata da acum mi s-au dezvoltat o chakra in fata zici ca e toba. unii au chakra mai mare ca a mea.da nici eu nu am siimtit ca a crescut in timp si am stat in picioare.nu prea-mi plac chakrele astea da...asta e.