| cristianpaduraru a întrebat:

Ce spun cartile religioase despre atei? Am auzit undeva la ei la musulmani ca aia care il faceau pe profetul muhamed nebun si nu credeau in ce spune erau blestemati de Dumnezeu si intrau in iad.E o tehnica asta de a ii speria pe cei care spun ca religia e o nebunie? Si daca chiar e o nebunie? Daca cred asta creierul meu automat se teme de iad?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Ca vom arde vesnic in iad din iubire desigur de cat de buni suntem, iadul e de noi ca nu suntem sclavi unui evreu