| anonim_4396 a întrebat:

Ce te surprinde cel mai mult la oameni?

Răspuns Câştigător
| Raniia a răspuns:

Tupeul lor, traiesc ca si cum nu ar muri niciodata.

8 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Lipsa de ratiune... intr-un cuvint, Prostia!

| EmaS a răspuns (pentru WhatheWow):

Credinta nu poate exista fara cunoastere si analiza atenta a informatiilor, nu inseamna nici intr-un caz lipsa de ratiune, daca la aceasta te referi.

| dragos9234 a răspuns:

Cu sau fara faptul ca unii inca mai cred in dumnezeu?

| CryChristiAN a răspuns:

Ma surprinde cel mai mult la oameni
si in special adolescentii ca se adora inre ei numai pentru ca sunt machiati, aranjati bine si alte cele, dar ma surprinde faptul ca ei nu se adora si dupa sufletul lor. Ma mai surprinde ca multi se gandesc cu teama la viitor fara a le pasa de prezent( fac si eu parte putin din aceasta categorie), dar nu traiesc nici prezentul si nici viitorul

| TrentonChase a răspuns:

Ignoranta, si usurinta cu care uita binele pe care l-ai facut lor.

| Ovidiu11 a răspuns:

Nu ma mai surprinde nimic la oameni, ma astept la orice.

| Loora a răspuns:

Buna intrebare. Ma surprinde cum un om poate fi cateodata atat de rau de parca nu ar avea suflet...

| Danaberciu a răspuns:

De unde provine atata nesimtire in ei!