| Andrəi a întrebat:

Ce trebuie sa fac inainte de meci sa nu mai am emotii de obicei zic un tatal nostru, o cruce dar tot nu scap de ele.Dau funda

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Dumnezeu nu se implica in meciuri. El ii asculta pe toți și nu are o echipă favorită. Încearcă alte metode ca să nu mai ai emotii.

| VelaJohnny a răspuns:

Haoleu! De ce ai vrea sa te dezumanizezi? Emotiile sunt firesti, fac parte din noi ca oameni. Trebuie sa inveti sa le controlezi, nu sa le suprimi. Asta nu vine rostind poezi

| Mclaren12 a răspuns:

Spune tatal nostru si de 100 de ori si fa-ti 1000 de cruci ca nu te ajuta la nimic. Nu are nicio legatura.