| AvalohAlyn a întrebat:

Ce valoare are cursul de nutriție de la Sola Scriptura dacă-l fac? Dar cel de secretele sănătății biblice?

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Ai mai pus aceasta intrebare si ti s-a raspuns: cursurile respective nu au nicio valoare in societate.

| minrest a răspuns:

Au o valoare nula, ambele. Sunt propaganda religioasa, de asta sunt gratuite; propaganda este singurul lucru gratuit.

| Flavianadx a răspuns:

Are valoarea pe care i-o dai tu.
Dar sa ai in vedere ca spiritualitatea creste ca ciupercile in ziua de azi. De aia i-a dat Iisus afara pe negustori din templu. Sper sa intelegi simbolismul.
Cu sanatatea biblica, vezi sa nu ajungi sa traiesti 500 de ani. Sanatate!