| andri22 a întrebat:

Ce zice preotul de tine daca ai fost si la denii si la inviere vreau multe pareri ofer funda restul vot

7 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Zice ca trebuia sa mergi la toate in Saptamana Mare, ca sa lasi mai multi bani. happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa vii tot timpul anului

| dragos9234 a răspuns:

"Asta n-are ce face acasa"

Răspuns utilizator avertizat
| traiescdeciexist a răspuns:

Evident,Ii lasi o impresie buna. si zice sa mai vii...dar parerea mea e ca te poti ruga si acasa nu neaparat printr-e mosnegi care nu au ce face acasa.

| KoropYulyan a răspuns:

Da sigur o sati zica sa te mai duci ca sa scoata si el ceva profit!