| Marius7121 a întrebat:

Celebrele echipe de fotbal AC Milan si Machester United au porecla de "Diavolul Milanez" respectiv "Diavolii Rosii". E un pacat ca o societate sportiva sa se numeasca asa? Adica totusi diavolul e Satan, inamicul nr 1 al lui Dumnezeu. Rog raspunsuri de la cei care chiar stiu sa-mi dea raspuns. Milan are 7 cupe ale campionilor si Manchester 3. Deci reprezinta ceva in europa si in lume.

6 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Nu cred!rolling on the floor))

| RAY a răspuns:

Inseamna ca-i place fotbalu lui satana se joaca cu dumnezeu fotbal noi suntem jucatori lor

| M25M a răspuns:

Sunt doar niste echipe de fotbal care sunt foarte bune si care au niste porecle. Daca Diavolul a ajutat aceste echipe inseamna ca Dumnezeu are tricou cu Cristiano Ronaldowinking

| M25M a răspuns:

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta inseamna ca Lucifer e la putere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt ambi au autoritate.