| mentholinks a întrebat:

Chiar credeti ca Yeshua va reveni cu puteri paranormale pe Pamant?

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Da, cred ca va reveni asa cum a promis.

| RAY a răspuns:

Nici unde în vt nu scrie ca un zombi va reveni pe pământ ca fiul lui iahve,cine judeca,iahve,Iisus, Sfântul duh? Paranormalul trebuie sa aibă o cauza, nu poate exista un efect fără o cauza, și pisicile îți dau seama, trec strada și vad dacă vine mașina și câini știu de asta

| halogen001 a răspuns:

Ca sa revina, trebuie intai sa vina macar o data, apoi daca prima venire a fost cu mai mult de 150 ani in urma, individul respectiv e deja mort, deci nu are cum sa mai vina.

| xerxes1 a răspuns:

A venit deja dar nu l-ati recunoscut

https://www.tpu.ro/utilizator/mkax

| Werrich a răspuns:

Revine Super Mario și ne da ciupercuțe la toți.

| CIaudiu a răspuns:

Nu.

| LupusDei1993 a răspuns:

Revine cu doua pusti AK47 sa atace toti necredinciosii.