| Steregoi a întrebat:

Cică in 2500 ien s-au construit unii megaliți printre care piramide egiptene. In 2370 ien a venit potopul. După potop Satan si demonii au cauzat continuitatea unor popoare printre care cele asemănătoare egiptenilor, care existau înainte de potop, prin urmașii lui Noe si a fiilor lui Noe care văzând constructiile megalitice si urmele lăsate s-au apucat sa le imite. Prin aceste acțiuni demonii si Satan au căutat sa ascundă si sa acopere adevărul ca in 2370 ien a avut loc potopul mondial descris in Biblie.

Ce părere aveți?

3 răspunsuri:
| Steregoi explică:

Parerea mea este cea din intrebare si ce este scris in intrebare este adevarat.

| goguPatent a răspuns:

Ce ca.cat fumasi?