| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cine crede ca ''Lumina sfanta'' nu arde?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Toate cele 32000 de mii de dematiumi crestine

| halogen001 a răspuns:

Doar naivii creduli si nestiutori care nu gandesc si care pot fi prostiti si inselati cu povesti primitive puerile si absurde happy pot sa creada ca ''Lumina sfanta'' nu arde (si nu sunt putini la numar).

| BBJHHRUGs a răspuns:

Alta intrebare pentru tine. De ce apa sfintita nu ingheata?

Răspuns utilizator avertizat
| halogen001 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Si nici nu fierbe, nu se varsa si nici nu se evapora. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru halogen001):

Pai si cretinii (pardon crestini) - am uitat un s de la satana, de mint si zic ca nu ingheata?

| halogen001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil ca atunci cand mint ingheata si apa.
Apa "sfintita" are proprietati deosebite https://www.exquis.ro/socant-ce-au-gasit-cercetatorii-apa-sfintita/

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce crestini? Crestini nu cred doar ortodoxi

| Feri5 a răspuns (pentru RAY):

*ortodocși! Gramatica limbii române!

| RAY a răspuns (pentru Feri5):

ορθο

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Lumina sfântă nu este veioza din cameră. Și nici tu nu pari prea luminat.

| serenityxx a răspuns:

Lumina nu arde