| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Cine e prost merge la biserica, cine e destept merge la carciuma si se face praf. Cum argumentati acest lucru? E invers?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e deloc, pentru că ambele sunt inchise.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce intrebare ai pus pari ca tu ai fost la cârciumă

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru suntserios):

Eu din cate imi aduc aminte nu te-am jignit pe tine niciodata dar tu o faci.

| suntserios a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Si eu zic lucruri tâmpite cand beaa, nu o iau ca o jignire

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru suntserios):

Ok, las-o asa.

| Holiday a răspuns:

Pe principiul asta, multi sunt prosti de doua ori.
Bine, dintre cele doua, de preferat sa mergi la carciuma. Chiar daca exagerezi putin si te imbeti, in 24h esti ca nou, pe cand de la biserica poti ramane cu sechele pe viata.

| JicaContra a răspuns:

God saves DRUNKS and small children
(D-zeu salveaza betivi si copii mici)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este deloc! Foarte destept e ala ca merge la cârciumă..Si la biserica la fel! Mai bine stati acasă ♧

| rexiomaria a răspuns:

Amandoi sunt prosti. Doar cumparati bere de la magazin si imbatati-va acasa.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru rexiomaria):

Ca sa aiba astia din comert vanzare, bun raspuns.