| Archangells a întrebat:

Cine imi recomanda un job care sa imi permita sa studiez din mai multe domenii: spiritual, tehnologie, stiinte, constiinta umana si sa pot sa ii ajut pe altii cu acele informatii, sa inovam impreuna si sa aducem o schimbare in bine?

7 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Daca iti alegi orice job de 8 ore, in restul timpului poti sa faci acele lucruri. Orice e posibil cand vrei cu adevarat.

| costis a răspuns:

Paznic de noapte.

| suffarstar a răspuns:

Psiholog, psihoterapeut, speaker motivational. Doar ca nu trebuie sa fie musai un job, poti lucra si in privat.

| LotusAzur a răspuns:

Ufolog,savant.

| Anonim098345467 a răspuns:

Inffferno, bibliotecar!

| Prezidentul a răspuns:

Gropar, gunoier, cautator de fantome...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum definești domeniul spiritual?
Cum adică job în care să studiezi?
Deci cercetător?
Schimbarea în bine a adus-o în ultimele secole știința, care a reușit când a dezvoltat specialitățile. Sinteza mai multor domenii împreună nu a realizat-o nimeni încă așa cum o gândești dta. Așa că poate o poți dta creea.
Apoi vorbești despre schimbara în bine la modul general. Să o definești cu definiția dtale, și să cauți acel bine, că dacă spui doar așa, bine în general, nu ai spus nimic și nu ai rezolvat nimic.