| NuConteazaNumeleMeu9966 a întrebat:

Cine sunt eu? Ce sunt eu? Am presimtiri, vad din cand in cand viitorul, simt starea omenilor, simt ce vor, ce gandesc. Cine sunt eu?

28 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Ai putina intuiție cu +si ceva modestie cu-.

| Dreamer a răspuns:

Esti un simplu utilizator TPU care exagereaza precum multi altii.

| Dreamer a răspuns:

,,Cine sunt eu'' - sau na esti un descendent direct din Anunnaki, zeii sumerienilor si astfel ai in posesie niste puteri supranaturale dobandite din arborele genealogic cu radacine extraterestre. Te incalzeste mai mult raspunsul asta? straight face

| doctorandus a răspuns:

Cu ochii legati pune un grup de prieteni sa-ti dea palme si daca ghicesti mai mult de 70% cine te-a lovit trebuie sa candidezi la milionul lui Randi.

Răspuns utilizator avertizat
| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Esti baba/mosul care va aduce apocalipsa. -.-'

| RAY a răspuns:

Ori esti anticrist si vine apocalipsa ori esti isus sau poate ca e doar autosugestia cum am patit-o si eu tot imi visam ca ma voi vedea cu fata viselor mele uitasem ca au fost cosmaruri in vise

| NuConteazaNumeleMeu9966 explică (pentru RAY):

Cred in Dumnezeu, si cate-odata am presimitiri ca am mai trait momentul asta.
Mai demult visam cum vine sfarsitul lumii. Care constau din; Cutremure, Spargerea vulcanilor, Tsunamiuri si Fulgere care lovesc tot pamantul.

| sublime89 a răspuns:

Da, intrebari pe care ar trebui sa ni le punem cu totii.

| Lizzu a răspuns:

Toti oamenii suntem capabili de asemenea capacitati extrasenzoriale doar ca multi nu le constientizam sau poate nu suntem mai sensibili la receptarea lor.

Suntem mai complicati decat credem.
Parerea mea.

| ErrorFound a răspuns:

1. Sifilitic/Skitzofrenic>>In acest caz aberezi
2.Medium>>In acest caz esti mai senzitiv la aurele oamenilor si ale lucrurilor, deci din nou, aberezi...

In orice caz aberezi doar ca in al doilea aberezi mai realistic.

| Dreamer a răspuns (pentru ErrorFound):

,,In orice caz aberezi doar ca in al doilea aberezi mai realistic'' - Funda, Funda, Funda laughing)) aberezi mai realisticlaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru ErrorFound):

Sunt de-acord tipul e retardat mintal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești de la OTV?

| Scarbo a răspuns:

Posibil sa suferi de tulburare de depersonalizare, adica incurci visele cu realitatea, asa e la fel si in cazul meu, cateodata visez ceva si nu mai stiu daca a fost un vis sau a fost realitate, sunt foarte confuz in acele momente.

| Mikhtarian a răspuns:

Un om trecator, te lupti cu o umbra sa lasi totul in spate, te uiti in trecut si vezi ca numai esti tu.
Iti cauti pacea, mediator intre viata si moarte mesager.
Ai darul de a vedea pe fiecare asa cum este.

| chazz a răspuns:

Pai cam asa.
1.esti troll.
2.esti nebun.
3.esti "spart".
4.esti buddha al 1000-lea reincarnat.
5.o fii si cate unul ca tine la un intervel de timp.
Numai bine!

| Dragonfly6 a răspuns:

Esti un om ca toti ceilalti.

| NuConteazaNumeleMeu9966 explică (pentru Dragonfly6):

Si de ce am aceste presimtiri?

| Dragonfly6 a răspuns (pentru NuConteazaNumeleMeu9966):

Habar n-am. Si eu am d-astea si nu fac atata caz.

| andreiush25 a răspuns:

Ahaha...ce tare puppy dog eyes

Vezi viitorul, starea oamenilor si ce gandesc, dar nu vezi cine esti tu?puppy dog eyes
E clar. Esti Jesus in persoana.

| bobbyjah a răspuns:

Ce cauti aici?laughing daca esti cine zici, ai multa treaba afara in lumea asta

| StopShowingOff a răspuns:

Martoru' lu Iehova.

| нσяяσя a răspuns:

Esti Lucifer

| drbugsy a răspuns:

Daca crezi ca simti si auzi lucruri care alti nu le percep, grija ca alti vor crede ca esti dus
daca chiar e asa e nasoala treaba ca se poate sa fie de la o entitate curata sau negativa. daca nu poti sa o controlezi o sa risti sa o iei razna cand o sa vezi draci si alte lighioane

| NuConteazaNumeleMeu9966 explică:

Ce motiv as avea sa aberez?

| Dreamer a răspuns (pentru NuConteazaNumeleMeu9966):

In cazul in care ai avea dreptate (ipotetic vorbind) te-am vedea la CNN.