| mentholinks a întrebat:

Cine vrea sa pornim o rascoala impotriva lui Dumnezeu?

23 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ai curaj? Fa-o! Dar sa nu te miri daca ai apoi dai de necazuri... Au fost multi inaintea ta care au facut-o si apoi au regretat, si e normal. Ca fara suflarea Sa de viata, noi nu suntem in stare de nimic, si dam de belea. Vrei sa incerci realitatea? Fa-o! El iti da libertatea sa o faci, dar, desigur, esti intotdeauna responsabil pentru ceea ce faci. Daca vrei sa iti tai craca de sub picioare, fa-o!

| RAY a răspuns:

Fi serios, tot mai mult consider ca acest popor are nevoie de frica iadului

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru AnneRose1995):

Da,mai ales tu zambareato

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru AnneRose1995):

Ai nevoie de frica daca vrei sa fi nevasta buna

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru AnneRose1995):

Pentru barbatul tau femeie

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru AnneRose1995):

Dar esti tanara si acum ai sansa sa pui mana pe unu batran si bogat mai incolo scad sansele, eu isi vreau binele

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru AnneRose1995):

Esti amuzanta

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru AnneRose1995):

Te cred zambareato

| Holiday a răspuns:

Si ma rog, cum te-ai putea razboi cu un spiridus inexistent?!?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pornim o rascoala impotriva familiei tale? tie ti-ar convine nu atunci nu mai porni o rascoala daca nu crezi in el e strict problema ta lasa-ne pe noi astia ce credem sa o facem. esti atat de inteligent incat sa pornesti o revolta impotriva unei divinitati care-ti acapareaza trupul de la nastere.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare-s curioasa cine "altcineva" e dumnezeul la care te inchini tu.

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

E un Dumnezeu ascuns.

Răspuns utilizator avertizat