| SuNaM a întrebat:

Cineva interesat de ocult si paranormal care a avut sau mai are experiente paranormale si ar dori sa intre intr-un grup special pentru asta?

Daca da, sa raspunda si apoi ii dau contact in privat happy

17 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Fereste-te de ocultism! Daca cauti fenomene paranormale, cauta-le la Dumnezeu!

| SuNaM explică (pentru Lioana):

Lasă l ca e expirat

| Lioana a răspuns (pentru SuNaM):

Gresit. E ca si cum ai spune ca viata e expirata si moartea e la moda.

| SuNaM explică (pentru Lioana):

Pai nu e asa?

| Lioana a răspuns (pentru SuNaM):

Nu.

| Clockwork a răspuns (pentru Lioana):

Dar regele Solomon, fiu al lui David, invoca demoni de parca nu mai prindea zi de maine

| Clockwork a răspuns (pentru SuNaM):

Deeeeci? pot intra?

| SG1995 a răspuns (pentru Clockwork):

Testametul lui Solomon?

| Lioana a răspuns (pentru Clockwork):

Regele Solomon nu e un model de urmat. Fiecare ia propriile decizii cu privire la viata lui.

| suffarstar a răspuns:

Da

| 94Lucifer94 a răspuns:

Eu am avut parte de chestii de genul, la fel, sunt pasionat de ocultism

| Clockwork a răspuns:

Ok, sunt interesat intru

| Sigfrid a răspuns:

Eu!

| Pe_Viata_Anonim_1994 a răspuns:

Eu sunt interesata happy

| Helenaisdrug a răspuns:

Acum vreo 3 ani am primit "head" de la o fata si atunci cand mi-am dat drumul sperma a ajuns in cel de al treilea ochi al fetei si ea a urlat "skrrraaaaaa" si ma gandeam ca poate fata are puteri paranormale si prezice viitorul, tu ce crezi?

| SuNaM explică (pentru Helenaisdrug):

Pai incearca acelasi lucru, pune pe cineva sa isi dea drumu in ochiul al doilea(gen cel fizic) si daca nu te ustura dupa, atunci inseamna ca poti prezice viitorul happy

| Cybe137 a răspuns:

Sunt interesat.