| AvalohAlyn a întrebat:

Citiți "Dovada lumii de dincolo" și "Harta raiului",ambele de Dr. Eben Alexander, e foarte interesanta povestea și veti afla că există viață de apoi, exista "ceva" după.Si sunt și dovezi în acest sens.A citit cineva lucrările totuși? Ce părere v-au făcut?

2 răspunsuri:
| Helper07 a răspuns:

Nu cred ca sunt reale, si Satan poate da viziuni inselatoare, citeste "o calatorie in paranormal" (nu sunt sigur daca asa se numea cartea) ideea e ca ni se desvopera cum Satan si slujitorii sai sunt in spatele viziunilor inselatoare (chiar daca nu despre asta e principalul subiect).

| Daniel323 a răspuns:

Le-am citit.
Nimic nou, stiam deja.