| AvalohAlyn a întrebat:

Continutul cartilor lui Hrisostom Filipescu(ieromonah si psiholog) sunt o dovada vie ca mai exista preoti sau calugari adevarati care sunt numai iubire si propovaduiesc numai iubirea.Va invit sa cititi cartile lui si sa va alinati sufletele.
Cei ce le-au citit deja ce impresie v-au facut si mai ales omul lui Dumnezeu Hrisostom Filipescu?

3 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Daca e iubire erotica ma intereseaza. Dar cu siguranta vorbeste de iubirea aia aiurita introdusa de Isus.

| Mircea08 a răspuns:

Care e problema? Nu isi poate vinde cartile?

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

Pomohaci n-a scris nicio carte? Cui ii pasa? Eu te pun sa citesti cartile lui Coelho?