| OctavianDanielMaria a întrebat:

Creationistilor, voi aveti acelasi ADN cu al parintilor vostri? Ca doar ziceti ca zeul vostru v-a facut la fel.

7 răspunsuri:
| iurii75 a răspuns:

" Ca doar ziceti ca zeul vostru v-a facut la fel."- o formulare mai aiurea e greu de găsit.
De fapt Dumnezeu a creat prima pereche. Și ia creat cu posibilitatea de a se reproduce.

Răspuns utilizator avertizat
| iurii75 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

"Unde scrie ca a zis ca trebuie ca reproducerea sa fie prin sex?"- deja nu mă uimesc aberațiile tale. Era de așteptat...

| iurii75 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

"reproducere asexuala?"- aceasta întreabă cel care n-a fost în stare barem cumva să argumenteze trecerea de la înmulțirea asexuata la cea sexuată.
Pardon, presupusa trecere conform aberațiilor tale.

| iurii75 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

"Cum le-a zis zeul iudeu la plante sa se inmulteasca? "- deja mai plictisit cu aberațiile tale.
"Ptiu. Ce prost sunt''. - ai inceput sa recunoști. Continuă.