| thealchemist a întrebat:

Credeti ca exista simboluri reale sataniste in Washington sau e doar teoria conspiratiei?
http://www.jesus-is-savior.com/False%20Religions/Illumin ati/dc.htm

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Pai asa gasim semne satanice oriunde! Si eu daca ma duc in spatele blocului sau daca ma urc pe bloc, este imposibil sa nu gasesc o pentagrama, o bufnita, un obelisc, ceva acolohee hee
Nu cred in teoria asta!

| Maxim96 a răspuns:

Aceste semne sunt pretutindeni.

| dracu14 a răspuns:

E plina lumea de ele, le gasesti si in biserici, daca n-ai observat pana acum...

Răspuns utilizator avertizat
| PabloNaschia a răspuns:

Illuminati ce-a mai mare prostie
in primul rand : semnu e furat
in al doilea rand : toata lumea care aude de illuminati crede ca se ocupa cu satana si sigur nu sunt*(ok)*
al treila rand : daca toata lumea ar sti ca maine vine sfarsitu lumii, eu m-as duce in continuare la scoala si maine ca asta mi-e datoria happy
Daca stai sa iti bati capu cu astea : nu prea gasesti multe, big grin spun asta pentru ca si eu ma interesam in trecut de toate ciudatenile pamantului.
daca vrei sa ma mai intebi si alte lucrui pe care nu ai habar de unde sa le scoti, inbreaba-ma pe mine happy.