| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca exista viata de apoi? Sperati ca exista asa ceva? Cum va imaginati ca este acolo?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Da, imi imaginez cum e sa fiu mort intr-un cosciug sub pamant la 2 m, n-ar fi bine, nici semnal la tel n-as avea, noroc ca nu-s constient, ca aia e viata de apoi, hehe. Am mai tot spus despre astea, nu are sens sa ma mai repet.

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca e soare, frumos. Umbra, cativa copaci, o casa, internet, un laptop si o persoana alaturi big grin

| gemeni6226 a răspuns:

Chiar azi am citit pe un site de informatii stiintifice cica Nasa ar fi descoperit in spatele Soarelui o planeta invizibila pentru noi si asupra careia orice informatie ar fi top secret cica ar fi o planeta oglinda Pamintului si cica acolo ar fi vorba... daca articolul respectiv e credibil sau nu ...nu stiu.Nu fac parte din membrii NASA.Dar e o idee interesanta.

Răspuns utilizator avertizat
| Theo94 a răspuns:

Nu cred, dar sper sa nu am dreptate.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Vezi sa nu : ))

| Michael11 a răspuns:

Da. Exista viata dupa moarte pentru ca asa spune Biblia. Exista si persoane care au avut moarte clinica. Sunt persoane care au vazut si raiul si iadul. Iti recomand sa citesti cartea lui Petru Popovici - "Exista viata dupa moarte".

| RAY a răspuns (pentru Michael11):

In biblie apar si un sarpe vorbitor si nu sunt