| Vernusio a întrebat:

Credeti ca extraterestrii au venit pe Pamant de-a lungul timpului? Ce parere aveti despre aparitiile O.Z.N? Credeti in ele?

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nu or fi ei verzi, dar zilnic, atunci cand ies din casa ma vad inconjurat de ei.

| Mclaren12 a răspuns:

Ce părere ai de OZN-urile care apar în tablourile creștine din evul mediu?

| RandomStudent a răspuns:

"Extraterestii" sigur exista, dar nu prea cred ca au ajuns sa ne viziteza planeta, pana acum cel mai apropiat sistem solar care posibil sa sustina viata se afla la 40 ani lumina ceea ce e imens ca distanta.Bine, acum sa luam in considerare ca ar fi gasit ei vreo metoda de a calatori mai rapid prin asa zisele gauri de vierme, si daca ar fi ajuns nu as intelege de ce s-ar ascunde.In concluzie:nu au ajuns pe planeta noastra, cel putin in prezent.In trecur habar-n-am, posibil...

| Cris888 a răspuns:

Nu este exclus, este posibil sa existe si alte civilizatii, sunt infinite galaxii...