| AvalohAlyn a întrebat:

Credeti ca Neale Donald Walsch autorul cartilor Conversatii cu Dumnezeu chiar a vorbit cu Dumnezeu? Ar fi putut ca Dumnezeu sa ii comunice acele mesaje? Mai este si un roman Alberto Bacoi care are si el carti chiar in genul lui Neale si tot asa a purtat un dialog lung cu divinitatea.Credeti ca poate fi posibil?

1 răspuns:
| mentholinks a răspuns:

Este posibil dar nu este deloc credibil. Adica ce rahat intelegi tu din "sa iti amintesti cine esti cu adevarat". Ce anume sa-ti amintesti? N-are niciun sens.