| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că numeroasele apariții O.Z.N de-a lungul anilor sunt de fapt vizite ale extratereștrilor avansați pe Pământ?
Ce credeți despre O.Z.N?

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Multe pot fi facaturi, dar nu spun ca totul e asa.
Unele din acele aparitii pot fi chiar reale, dar ma indoiesc ca o specie atat de avansata care reuseste sa calatoreasca prin univers pe planete distante se vor lasa asa usor vazuti de alte fiinte care locuiesc pe alta planeta fara a fi 100% siguri ca respectivele fiinte sunt pasnice.

| halogen001 a răspuns:

Sunt fantezii fara dovezi.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

De cele mai multe ori s-a dovedit că OZN-urile au fost fie fenomene naturale, fie avioane, fie farse făcute de escroci. Are dreptate @halogen001: nu avem nicio dovadă că extratereștrii sunt reali.