| davidsimion a întrebat:

Credeti ca va veni sfarsitul lumi sunt foarte speriat

Răspuns Câştigător
| Lizzu a răspuns:

Da, maine. Pe 23 august.
Daca nu ti-ai facut inca buncar,te astept la mine laughing

Stai, domne, linistit oh go on nu vine nici un sfarsit, la cate s-au perindat pana acum mai crezi in vreunul?

Si daca va veni, nu ne putem pune noi cu natura. Asta-i viata pana la urma.

18 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Ce face-ti crestinilor va e frica ca o mierliti, pai nu vreti sa mergeti la Domnul?

| c0ton a răspuns (pentru Hombre):

Mie inca imi place aici pe pamant nu vreau nicio rezervatie nicaieri alt undeva decat pe pamant

| danay72 a răspuns:

De venit va veni, dar nu stim cand. Oricum semnele arata ca e foarte aproape. 2Timotei3:1-5,Matei24:3-14

| LikeARollingStone a răspuns:

Eu tot il rog sa vina da' el nu vrea. :C

| sublime89 a răspuns:

Da, va veni si ala odata.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru sublime89):

Eu cred ca noi ca specie ne vom autodistruge, inainte ca sfarsitul pamantului sa vina, adica consumarea soarelui, sau coliziunea cu andromeda

| sublime89 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Da, posibil. Sau vom disparea din alta cauza naturala, nu neaparat sfarsitul pamantului sau consumarea soarelui. Ca pana atunci e foarte mult timp inca. Poate disparem dupa un impact cu un asteroid sau dupa niste eruptii vulcanice foarte mari, sau incalzirea globala, sau multe altele.

| ww2Totenkopf a răspuns:

O sa vina, exact asa cum a venit cel din 2012.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vbaaaaiii ce spariet sant. oare chere lumea ezact acu? ca deja ii maine.

| AlleSss a răspuns:

Hei.
Sfârşitu' lumii tot vine de ceva timp încoa'. 2012, se spunea la fel. Chiar credeţi în d'astea? raised eyebrows

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Hai ba laso in colo cum sa-ti fie frica frate toata lumea crede in ciudatul ala de rasputin nu e nimic altceva dacat un simplu om si gata.

Sfarsitu a sa vina creda dupa vreau 90000 de ani dupa ce ai sa mori asa ca n-ai de ce sa-ti faci griji. big grin

| Keith a răspuns:

Da va veni,asa cum scrie si in Biblie, va veni apocalipsa, cand? Nu stie nimeni, este o enigma.Dar in locul tau nu mi-as face atatea probleme, stai calm ca mai e pana la apocalipsa.

| Mădălllinna a răspuns:

Da, va veni, logic happy pentru fiecare in parte, la un momen datwinking

| FIFA14 a răspuns:

Vine,vine dar toate la timpul lor.

| roxaaaaaaaa a răspuns:

Nu vine niciun sfarsit.de unde stiu oamneii cand vine sfarsitu? s-a dus vreun om la dumnzeu sa-l intrebe cand vine sfarsitu si dumnezeu i-a spus o data fixa? nu atunci n-ai de ce sa-ti faci griji. sfarsitul lumii il decide dumnezeu