| Byb2001 a întrebat:

Credeți chestia cu blody merry la 00 noaptea?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un cocktail bun de baut la miez de noapte...

| Celcestietot a răspuns:

Nu, cum să cred așa ceva laughing?

| SG1995 a răspuns:

Nu, când aveam vreo 15-16 ani chiar am încercat căcaturile alea si sunt doar povești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pentru că dacă vei face asta cu siguranță un drac va râde de tine. laughing

| Michaeel a răspuns:

Bună! Bloody Mary este o legenda urbana. Termenul de Bloody Mary vine de la Maria I, regina Angliei, Bună! Bloody Mary este o legenda urbana. Termenul de Bloody Mary vine de la Maria I, regina Angliei. Este în principal cunoscută pentru scurta reinstaurare în Anglia a catolicismului. Până la sfârșitul domniei, Maria I a executat aproximativ trei sute de opozanți religioși; drept urmare a primit porecla de Bloody Mary (Maria Sângeroasa). Nu exista Bloody Mary.

| Mrfear a răspuns:

Acum nu.
In 2012 asta era motivul pentru care nu dormeam noaptea laughing