| andreea2346 a întrebat:

Credeti în Dumnezeu?

Răspuns Câştigător
| DoctorulManhattan a răspuns:

In ala biblic nu.

| andreea2346 explică (pentru DoctorulManhattan):

Nici eu

| DoctorulManhattan a răspuns (pentru andreea2346):

Yee, agnostic friends big grin

| andreea2346 explică (pentru DoctorulManhattan):

Yup

Răspuns utilizator avertizat
| DoctorulManhattan a răspuns (pentru VasileBen):

Spune-mi te rog ce e gresit?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Da.
știu ca exista mi-a demostrat de multe ori dar mam și idiot de multe ori de el ba chiar l-am și judecată și înjurată mi-a demostrat de fiecare data ca el există el dacă N-ar fi fost in spatele meu și in viața mea mult ca sigur in ziua de azi eram un drogat Alcolist cu&var sau mai rău datorită lui am 2 piciroare 2 mâini 2 ochi nu sunt chior nu sunt șchiop am și puțin Creier )))) așa puțin cum este duce bătrânul nu am multă schola 7 clase Studi n-am dar am învață multe de la viața mi-am deschis ochi in multe privinte am văzut atât de multe ca uni dacă le-ar vedea ar rămâne cu schele pe viața ))))) sunt enorm de fericit ca nu am Ascultat de parinti și de alți și ca am știu ca este mai bine sa fiu așa cum sunt eu nu așa cum vor alți și cum ăsi doresc alți poate ca nu sunt atâta de matur pentru vârsta mea de fel sunt mai Copilăros stau mult cu copii mici ma joc cu ei nu înjura nu mint nu ai sa vezi rău de la copii bine uni copii nu toți sincer am 2 veri nu-i pot numi copii nu stiu dacă fac păcat dar doamne ferește sadici nu altceva i-am dus la parc nimic era sa mănâncă bătaie din cauza lor i-am dus la McDonald copii am zis și acolo îi băteau pe aia mici si ma înjurau pe mine in turceste )))) sadici nu altceva sa treacă pe roșu și o grămada ))))) da cum am zis nu-s matura de fel sunt enorm de timid și puți mai mult copilăros dar asta nu arată păstrez pentru mine nu ma deschide la oricine nu vorbesc cu oricine sunt selectiv știu ca nu-i bine Dar sincer mam saturată sa dau numai de oameni nebuni )))) da azi a fost frumos la munca era săi rupt piciorul unui coleg cu barozul ))))) norocul lui nu mai pun câștige sa ascult muzica când muncesc de obicei pun câștige la ureche când dau cu barozul in pereți azi nu am mâncata sawruma nu am avut timp deloc de nimic aproape de nimic sunt mort de oboseala )))) poate ca nu am explicta totul așa cum trebuie dar sunt obosită V-am lăsat seara buna numai bine el exista mereu a existat

| AndrElle a răspuns:

Da.

| LastBlackNight a răspuns:

Nu

| Gabriela19loredana77 a răspuns:

Când eram mică (8-9-10 ani) credeam in dumnezeu pentru că familia mea mă educa așa

Pe la vreo 11-12 ani nu am ma-i crezut eu.eram foarte inaltă dezvoltată destul de puternică

nu ma-i credeam in nici o "entitate"

Practic ajunsesem să. Cred că după moarte nu ma-i există viaţă

eram deja atee

Acum la 19 ani inca nu cred in dumnezeu si șerpi magici ce ispitesc femeia să atragă barbatul in necazuri (pacat)

Eu nu condamn pe nimeni fie crestin fie ateeu am prieteni crestini si atei

atata ca nu cred

Răspuns utilizator avertizat