| marinelamarin a întrebat:

Credeti in fantome? ce intamplari ati avut? fara raspunsuri la misto

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

Eu una cred in fantome. Nu stiu de ce dar o fac. Intaut..inmplari nu prea imi amintesc,intamplarea care mi-o amintesc cel mai bine este cand pisica mea statea linistita la mine pe picioare,eu stand in pat,pe intuneric cu telefonul in mana ca nu aveam somn si na, dintr-o data pisica a sarit pe labele din spate si a inceput sa dea cu labutele din fata in aer la ceva ce eu nu puteam vedea,ceva ce o supara. Apoi a sarit din pat,a fugit langa usa si a inceput sa sasaie la ceva ce parea sa fie in fata ei. Dupa cateva secunde a sarit iar in pat dar de data asta a sarit la mine in brate si tremura, cu niste ochi foarte mari. O alta intamplare, bunica era in bucatarie si manca, eu ma jucam in jol cu unul din caini si ai mei erau la lucru. Dintr-o data numai vedem cum se da la o parte unul dintre cele doua gemulete de sticla de la dulapul de deasupra chiuvetei si cade jos...a fost o chestie. Acuma na, poate sunt doar nebuna.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu.

| OnuOnulică a răspuns:

Pur şi simplu nu cred.

| sublime89 a răspuns:

Daca ar exista fantome, ar fi imposibil sa nu existe dovezi pana acum, mai ales ca in ultimii ani avem tehnologia de partea noastra.

| DarkAndDreary a răspuns:

Nu cred in fantome.
Am avut o intamplare dar nu am dovezi cum ca ar fi fost ceva paranormal.

| AreYouMine a răspuns:

Sunt sceptică