| AvalohAlyn a întrebat:

Credeți în minuni? Cum vă explicați faptul că au avut loc și minuni medicale adică vindecări fara explicație științifică considerate miracole medicale?

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Nu exista minuni. Tot ce se intampla se supune legilor naturii, deci nu e supranatural. Minunile se explica fie prin nestiinta omului care vede un fenomen care se intampla mai rar sau pentru care nu are o explicatie, fie atunci cand oamenii sunt mincinosi si ii inseala pe naivii creduli si nestiutori.
Minunile sunt minciuni sau interpretari gresite aLe evenimentelor care au avut loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut.