| Inferno a întrebat:

Cu cat mai vinde BOR litrul de apa sfintita acum ca a aparut noul virus SARS-CoV-2, iar alcoolul sanitar este pe terminate?

4 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Du-te tu la o biserica si cumpara solutia enumerata si sigur vei avea pretul.

| Holiday a răspuns (pentru danut):

"Du-te tu la o biserica..."

Nu e pe lista de urgente, deci poti fi amendat pentru asta. Ma mir ca inca nu o vand fraierilor online, cu livrare la domiciliu. Sau o fac deja?

Răspuns utilizator avertizat
| BurebistoșPastilaFemeilor a răspuns:

Ii duci un baietel si iti da cata apa vrei. Preotilor le plac copiii