| Vernusio a întrebat:

Cum ajung clarvazator/vizionar?
Vreau sa am si eu previziuni si sa prevad evenimente din viitor.Mi-as dori mult asta.E chiar imposibil?

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Cei care au astfel de previziuni au legătură cu demonii. E bine sa fii atent, deoarece sunt foarte periculoși.

| Intruder19 a răspuns:

Nu exista asa ceva, oamenii astia sunt niste escroci, ei stiu foarte bine sa citeasca gesturile persoanelor si de aici fac anumite previziuni.

| T0T a răspuns:

Îți ghicesc eu viitorul. O să mori iar previziunile tale cu șanse mici de adeverire vor fi și ele de domeniul trecutului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-te magician.

| Riker a răspuns:

Fumează ilegale