| albaKiara a întrebat:

Cum arata diavolul? Fara poze ca ma cam sperie big grin.

24 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Diavolul nu "arata" nicicum pentru ca nu are o forma materiala.

| danay72 a răspuns:

Conform Bibliei este frumos. Ezechiel28:13-15

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asa ca ateii te indeamna sa faci numai bine

| Liviu a răspuns:

Ca un striper cu patratele pentru femei laughing Pentru barbati suna mult mai bine varianta feminina a unei femei cu coarne, cu un apetit sexual laughing nelimitat blushing

| LordBolton a răspuns:

Ca o popa care afla ca esti ateuhappy funda

| albaKiara explică (pentru LordBolton):

Ca un ateu ce afla ca esti crestin.Se uita la tine cu dispret si incerca cu orice siretlic sa te aduca de partea tawinking

| albaKiara explică (pentru LordBolton):

Lui*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diavolul arata ca un diavolhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"E ca un fel de pisică".:)), sau ca un câine roșu.
http://www.youtube.com/watch?v=bD291tIUGBk

Răspuns utilizator avertizat
| AwaZoh98 a răspuns:

Horrible! sad

Răspuns utilizator avertizat
| Emosiya a răspuns:

Cea mai urata intruchipare, gandeste-te la tot felul de chestii urate..coarne,coada, gheare, riduri, bube. orice vrei tulaughing combina-le si vezi ce va iesi!

| dragos9234 a răspuns (pentru Emosiya):

Gresit.
Legenda spune ca era cel mai frumos dintre ingeri

| N1no a răspuns:

Crede-ma daca esti un bun/buna credincios/a nu te-ai intreba cum arata.In cartile de teologie, scrie sa nu-i pomenesti niciodta numele, deci iti dai seama daca iti doresti sa afli cum arata.Plus ca preotii ne spun sa nici nu ne gandim la el ca e pacat, el ne indeamna la toate prostiile.Eu am un prieten care studiaza teologia.Ce mi se pare ciudat il intreb. SFATUL MEU.NU TE MAI INTREBA ASTA NICIODATA!

| HueyFreeman a răspuns (pentru N1no):

Da ce-i ma el, un fel de Voldem....StiiTuCine?

| samy81 a răspuns:

Dumnezeu l-a creat frumos,poate cel mai frumos si mai inteligent din creatia S a,era desavarsit,sfant,dar dupa ce a devenit diavol a inceput sa -si schimbe si exteriorul,dar oricum, fara coarne si coada sau altceva de genul asta, ca si omul daca nutresti rautate, invidie, gelozie si aspectul exterior se schimba