| anonim_4396 a întrebat:

Cum arata Odin in viziunea voastra?

8 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Asa cum este reprezentat in mitologia nordica, logic.

| dragos9234 a răspuns:

Barbos.

| dracu14 a răspuns:

Pai are cam 2m inaltime, 120 kg, barba, plete, un coif dala cu coarne si sta pe tron

| HowdidIgethere a răspuns:

Cam ca Mircea Soitu de la 3

| IngerG a răspuns:

Batran, grasut, par lung si barba

| GsvMcmxc a răspuns:

Nu imi pot imagina cum arata Odin si nici un zeu, pentru ca nu ma ocup de inexistent si lucruri imaginare.Imaginatia mea ii conectata la lumea care ma inconjoara, nu la lumea imaginara.Imi pot imagina cum o sa fie deseara retragerea din industria muzicala a artistului meu favorit ''Cedry2k,,

| panana a răspuns:

Pai a jucat si intr-un film, l-am vazut cu totii impreuna cu Thor.

| cristiabdusa a răspuns:

Arata foarte bine da la tine cum arata